تبلیغات
موزیک های بریک دنس|لباس مجلسی|آموزش تصویری بریک دنس|دانلود آموزش تصویری بریک دنس|آموزش رقص تکنو|مدل مانتو|آرایش چشم - دانلود موزیک های بریک دنس
موزیک های بریک دنس|لباس مجلسی|آموزش تصویری بریک دنس|دانلود آموزش تصویری بریک دنس|آموزش رقص تکنو|مدل مانتو|آرایش چشم
مدل لباس ،مدل لباس مجلسی ،بریک دنس،

مرتبه
تاریخ : سه شنبه 20 خرداد 1393

بریک دنس

دی وی دی آموزش بریک دنس

 این محصولات بزودی به برای فروش آماده خواهد شد 
                      کفش بریک دنس
                              دخترانه بریک دنس
   این محصولات بزودی به برای فروش آماده خواهد شد
                       کفش بریک دنس
                                        
                              پسرانه بریک دنس 
 لطفا به نظر سنجی برای فروش محصولات کفش ،شلوار جین ،تی شرت  نظر بدهید
نظر شما برای ما مهم است
.


 فایل   از اینجا دانلود کنید 
                            دانلود            
 موزیک بریک دنس
تاریخچه بریک دنس 

مدرسه بریک دنس

ابتدا ببینیم بریک دنس یعنی چه ،مفهوم این کلمه رقص شکسته است .
b-boying یا breaking که اغلب به بریک دنسینگ معروف است .یک رقص خیابانی است که از فرهنگ hip -hop گرفته شده ،
یک کار کننده رقص نام آن را b-boy  و b-girl گذاشته.

این رقص در اوایل 1970 برای اولین بار در بین جوانان آفریقایی(امریکایی تبار)و آمریکای لاتین در شهر نیویورک رایج شد .با پخش این نوع رقص در رسانه ها محبوبیت زیادی کسب کرد اولین بار این رشته رقص (رقص خیابانی ) توسط ماکل جکسون در سال 1974 در تلویزیون آمریکا به نمایش درآمد.

مدرسه بریک دنس


[دبیرستان واشنگتن جونیور مارس 1984]

برای خواندن مطالب بیشتر به ادامه مطالب مراجعه فرمایید .جذابیت هایی که این نوع رقص داشت و دارد وهمچنین جوانپسند بودن آن جوانان زیادی را به دنبال خود کشاند .
جوانان کشور های زیادی جذب بریک دنس شدند ،از جمله این کشورها می توان کشور هایی مثل (کره جنوبی -فرانسه
-روسیه - ژاپن - برزیل -حتی لبنان )نام برد بعد ها گروه هایبریک دنس زیادی در سرتاسر جهان تشکیل شد .


حرکات بریک دنس شامل 4 نوع حرکت می شود :
  1. power move  
  2. Toprock 
  3.  downrock     
  4.   freezes

موزیک بریک دنس
   
   انتخاب موزیک بریک دنس محدود به موزیک hip -hop نیست تا زمانی که سرعت و الگوی ضربان برآورده شود .موزیک های اصلی محبوب و قابل توجهی به نام های  disco , jazz ,soul , funk , electro نیز ابراز وجود کردند موزیک بریک دنس زمانی متولد شد که فردی به نام DJ  قسمت هایی از موزیک را تکه تکه کرده و در کنار هم گذاشت و این نوع رقص با موزیک ساختگی را بریک دنس گذاشتند.این موضوع با عث ایجاد یک پایه قوی برای بریک دنس شد که هنوز مرسوم نبود همین سکوی پرتابی برای موزیک بریک دنس شد تا با میکس کردن هر چه بهتر موزیک به Dancer  ها اجازه داده شود تا حرکات نمایشی شان را در رقص شکسته بهتر نمایش دهند .
               
       
                      
مسابقات  قهرمانی جهان

 نام مسابقات
 معنی سال کشور
 Battle of the Year  نبرد سال
 1990 آلمان
 The Notorious IBE بد نام IBE
 1998 هلند
 Red Bull BC One  گاو نر قرمز
 2004 شرکت اتریشی red bull
 R16 Korea  ------- 2007 Charlie Shin &Jay Chonبریک دنس و مد گرایی

با آمدن بریک دنس مدهای لباس ویژه ای هم پا به عرصه ظهور گذاشت .تنوع این لباس ها بسیار زاد بوده و بیشتر از رنگ های شاد استفاده می شود.جوانان کشور های مختلف هم به دلیل جذابیتی که این محصولات داشتند از این نو تنوع استقبال چشمگیری کردند .شرکت های مختلفی مثل adidas ،nice ، puma و.... نیز در تولید این نوع لباس ها ی شاد ورزشی بریک دنس پیشگام بوده اند .حتی از بریک دنس برای تبلیغات محصولات خود استفاده می کنند.
cico ستاره مسابقات red bull bc one  در تبلیغات تلویزیونی برای کفش adidas حرکات نمایشی خود را به اجرا گذاشت و به محبوبیت بریک دنس و محصولات adidas افزود.مد گرایی به بریک دنس تنها به لباس و کفش منتهی نمی شود ،کلاه ،مچ بند ،عینک ،گردنبند نیز از سایر وسایل مد برای بریک دنس محسوب می شود .علاوه براین خود حرکات بریک دنس که در عکس ها و کلیپ هایی که در سرتاسر  رسانه های جهان به نمایش در می آید مبلغ بریک دنس و گرایش به بریک دنس هستند .در کشور خود ما هم جوانان بسیاری دوست دارند با پوشیدن لباسها و کفش های جذاب دیگران را متوجه خود کرده و به جذابیت خود بیافزایند .
موزیک هایی که در  بریک دنس  برای نمایش حرکات استفاده می شود بی شک تاثیر بسیار زیادی در محبوبیت و جذابیت حرکات دارد .این موزیک ها چون بسار پر نشاط و هیجان آور هستند(طوری که موهای آدم سیخ میشه ) و قلبش به تپش می افته بسیار لذت آور برای کسانی است که این موریک ها را می شنوند .برای بریک دنسرها مد یک جنبه مهم از هویت خود به شمار می آید .

بسیاری از بریک دنسرها در سال 1980 از محصولاتی که شرکت های puma و adidas  وکفش FILA تولید می کردند استفاده می کردند. برخی از بریک دنسرها برای هماهنگ نشان دادن رقصنده ها از کلاه و تی شرت و کفش یکسان استفاده می کنند از این کار همچنین برای تهدید رقیب به منظور درک مقدار قدرت آنها استفاده می شود . b-boy ها همچنین از عینک و گرمکن نایلونی که هم کاربردی و هم شیک بود استفاده می کردند . نرم و صاف بودن لباس و سطح اصتحکاک کم باعث می شد حرکت از پهلو برای بریک دنسرها خیلی آسانتر شود  . کت نایلونی مایکل جکسون به رقصنده اجازه چرخش سر head spin وآسیاب بادی  windmills با سهولت نسبی می داد .علاوه بر این تصویر محبوب از یک بریک دنس اصیل همیشه درگیر اجرای عمومی در خیابان همرا با boombax لازم بود .
b-boy های امروزی لباسهایی لباس هایی متفاوت از لباس هایی که b-boy های دهه 80 می پوشیدند اما همان آثار ثابت باقی مانده است و پوششی جدید  به شمار می آید.با توجه به گسترش b-boying به عنوان یک هنرمند از داخل شهر ها به اطراف شهرها و بر گروه های مختلف اجتماعی ،احساس دیگری از تازگی رخ داد . بطور کلی این قانونی شد تا یکی از ابزار های لازم برای هماهنگ کردن با باقی مانده های دهه 80 همرا با بازیگوشی خاص است .
kangolsهنوز هم سبک قدیمی چرخش شلوار نایلون که توسط برخی انجام می شود هنوز هم جای خود را در ترکیب با کفش های کتانی و کلاه تازه نگه داشته است .
کار مد برای b-boy به شدت در هم تنیده شده است. یکی از خواسته های b-boy  برای گرفتن کفش این است که وزن کفش کم باشد و نسبت به
فشار هایی که در هنگام رقصیدن به آن وارد می شود مقاوم باشد .

ابزار های کمکی بریک دنس :
  • Headweare می تواند چرخیدن روی سر را تسهیل دهد مخصوصا در Head spin .
  • Bandanas  زیر Headweare  می تواند از درد ناشی از کشیدن پارچه روی مو محافظت کند .
  • مچبند در امتداد بازو قرار می گیرد و می تواند اصطکاک در یک محل را کاهش وهمچنین محافظت کند .

بریک دنس امروزی که تاکید بر گام های سریع fact paced  ، حرکت طبقه سیال  fluid floor move و انجماد freeze است ،متفاوت تر است از دو دهه قبل که نیاز به جنبش بیشتری به بالا تنه دارد بطوری که امروزه کمتر Baggy  upperweare شایع تر است اگر چه شلوار آن باقی مانده.
رقصندهها و گروه های حال حاضر به لباس به عنوان goth و یا punk rockers برای ایستادگی کردن از باب سنتی تر به (پایین چشم )نگاه به قبل b-boy ها است .

مارک لباس مخصوصی به نام breaking  به وجود آمد است.به عنوان مثال : Puma نیز به خوبی در جامعه breaking شناخته شده است . این مارک ها حمایت از رویدادهای b-boy کرده اند.

گذشته از این کلیات خیلی از b-boy ها انتخاب نمی کنند ،لباس بیش از حد برای رقصیدن ،چرا که یک حس خاص است که قادر است در هر زمان و هر جا و هر شرایطی شما را مجبور به شکستن (breaking) کند. به خاطر همین است که بسیاری ترجیح می دهند که Headspin را بدون کلاه تمرین کنند با وجود اینکه کلاه می تواند کار ما را آسان کند .  بریک دنس در ایران

در ایران ما هم جوانان بسیاری به بریک دنس گرایش پیدا کرده اند سالهای اخیر بریک دنس بسیار رشد کرده و دنسر های بسیاری از استانهای مختلف خود را نشان داده اند . که باید حمایت شوند . بریک دنس در ایران تحت پوشش هیئت ایروبیک حرفه ای شروع به کار کرده و به صورت سازمان  نوپا در جهت شناختن استعدادهای جوانان و حمایت آنها در این ورزش جدید شروع به فعالیت کرده است . مسابقات Red bull bc one هم در ایران برگزار می شود که ابتدا از استانها بهترین ها برگزیده و بعد در سطح کشور مسابقات بین ستاره های استانها برگزار می شود.


lilou
علی رمدانی متولد 1984 معروف به lilou یک b-boy فرانسوی تبار الجزایری است که در شهر لیون متولد شده ،او عضو گروه های French crew pockemon و
تیم All star است .زندگی حرفهای او از سال 1999 آغاز شد ،lilou موفق  به کسب جوایز بسیاری از جمله crew و رقص انفرادی شد در 16 سالگی کمربند کونگ فو گرفته و مسلمان است و مسلط به دو زبان انگلیسی و فرانسه .
lilou برنده مسابقات red bull bc one در سالهای  2005 و2009 است .او تنها bboy ای است که توانسته 2 بار برنده مسابقات red bull bc one شود .او همچنین سال 2003 برنده مسابقات pockemon شد.در سال 2006 در بازی B-boy منتشر شده توسط Freestyle Game برجسته شده و در سال 2010 از قسمتی از ویدئو زمان جنون حضور یافت .او همچنین در فیلم Street Dance 2 ظاهر شد.
سال 2012 به MDNA به عنوان یک رقصنده و طراح رقص ملحق شد .او از افرادی مثل مایکل جکسون ،زین الدین زیدان ،محمد علی ،jamiroquai  تاثیر گرفته .
طبقه بندی: دانلود موزیک بریک دنس،  آموزش بریک دنس، 
برچسب ها: موزیک، آهنگ بریک دنس، موزیک بریک دنس، دانلود موزیک بریک دنس، بریک دنس، رقص بریک، دانلود دنس،
ارسال توسط حامد bboy tabriz
نمایش نظرات 1 تا 30
آرشیو مطالب
نظر سنجی
آیا می خواهید محصولاتی مثل کفش ،شلوار جین ، تی شرت بریک دنس برای فروش در وب لاگ آماده شود یا نه؟صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

بریک دنس

دنس

آموزش رقص تکنو